Associate DevOps Engineer

در دوره‌ی آموزشی DevOps، سعی می‌کنیم طیف وسیعی از مباحث کاربردی و مفید را مورد بررسی قرار دهیم.
سطح دوره
Beginner Level
زمان کامل دوره
۲۲ ساعت
مدرک معتبر
دارد
پیش نیاز دوره
ندارد
سطح دوره
Beginner Level
زمان کامل دوره
۲۲ ساعت
مدرک معتبر
دارد
پیش نیاز دوره
ندارد

درباره‌ دوره

دواپس (DevOps) چیست؟

دواپس یا DevOps بیش از یک فرآیند یا کار صرفن فنی، به‌مجموعه‌ای از اصول و فرهنگ‌هایی اشاره دارد که ما با رعایت آن‌ها می‌توانیم فرآیند توسعه‌ی نرم‌افزارهای مختلف را بهبود دهیم و با پیاده‌سازی صحیح سرویس‌های مختلف، از مسیر امن‌تر و سریع‌ترین خدمات آنلاین متنوعی را به کاربران خود ارایه دهیم.

مسیر رشد

این دوره‌ برای چه کسانی مناسب است؟

دوره‌ی حاضر برای افرادی که به‌دنبال ورود به بازارکار فناوری و خدمات ابری هستند و قصد دارند با تکیه بر راه‌حل‌های ابری نیازهای کسب‌وکارهای نوین را برطرف کنند، مناسب است.

 

  • دانشجوها
  • متخصصین حوزه IT 
  • کارشناسان DevOps

توانایی‌ها

چه چیزی به دست می‌آورید؟

سرفصل‌ها

سرفصل‌های دوره

دریافت گواهی‌نامه پایان دوره

همه‌ی دوره‌های آموزش آروان آکادمی با استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای بازار کار طراحی شده‌اند، از این‌رو، شما می‌توانید پس از اتمام دوره‌ی آموزشی مورد نظرتان گواهی «اتمام دوره» را دریافت کنید و با تکیه بر اعتبار آن در مسیر شغلی مناسب و دل‌خواه‌ خود قرار بگیرد.

پرسش‌های رایج

بله، همه‌ی دوره‌های آموزشی آنلاین آروان آکادمی برای همیشه رایگان هستند و پرداخت هزینه فقط در ازای «اعتبارسنجی دانش» و «دریافت مدرک» انجام می‌شود.

بله، شما با حضور فعال در دوره‌های آموزشی و با تسلط به محتوای سرتیفیکیت‌های Associate در هر مسیر، می‌توانید به بازار کار اکوسیستم ابری [شرکت‌های مختلف و معتبر] وارد شوید و چالش‌های مختلفی را در مسیر شغلی خود برطرف کنید.

خیر، دوره‌های آموزشی آروان آکادمی به‌طور کامل از سطح پایه تا تخصصی پیش می‌روند و شما برای شرکت در هیچ یک از مسیرهای آموزشی به پیش‌نیاز خاصی نیاز نخواهید داشت.

مدت زمان لازم برای یادگیری کامل دوره‌های مختلف در صفحه‌ی اختصاصی آن‌ها شرح داده شده است؛ از‌ آن‌جایی‌که مسیر آموزشی دوره‌های آروان آکادمی به‌طور مستمر به‌روز می‌شوند، بهتر است قبل از شروع دوره حجم و زمان مسیر آموزشی خود را مشاهده کنید.

مسیرهای آموزشی آروان آکادمی با تکیه بر معماری زیرساخت آروان‌کلاد پیش می‌روند. با این‌حال، شما با یادگیری مفاهیم اصلی و استاندارد می‌توانید معماری منحصر به هر ارایه‌‌دهنده‌ی خدمات ابری را درک کنید.

خیر، شما می‌توانید از هر مرحله‌ای دوره‌ی آموزشی خود را شروع کنید. البته پیشنهاد می‌کنیم که هم‌گام با مسیر رشد طراحی‌شده و با ترتیب پیش‌فرض دوره‌ها فرآیند یادگیری  خود را تکمیل کنید.

خیر، محتوای دوره‌ها فقط به‌شکل آنلاین و در وب‌سایت آروان آکادمی در دسترس هستند، از این‌رو می‌توانید در هر زمان با مراجعه به وب‌سایت آروان آکادمی آن‌ها را مشاهده کنید.

بله، این گواهی بدون هیچ هزینه‌ای به همه‌ی کسانی که یک دوره‌ی آموزشی را کامل کرده‌اند، ارایه می‌شود.

ورود آسان به بازارکار خدمات ابری

با شرکت در دوره‌های آروان آکادمی، سطح دانش ابری خود را توسعه دهید و مسیر شغلی خود را به‌عنوان Cloud Engineer، یا کارشناس NOC و SRE ادامه دهید.